Strony internetowe.

Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych i responsywnych stron internetowych wyposażonych w system zarządzania treścią WordPress, który pozwala naszym Klientom na samodzielne edytowanie witryny internetowej. Wszystkie nasze projekty sa w pełni przygotowane pod urządzenia mobilne oraz zoptymalizowane pod względem Google Page Speed oraz GTmetrix, dzięki czemu spełniają wszystkie obecnie obowiązujące normy Google.

Strony landing page

Strony wordpress

Strony firmowe

Sklepy internetowe

DARMOWA KONSULTACJA

NAPISZ DO NAS I DOBIERZ ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ FIRMY

Dlaczego nasze strony?.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony internetowe były dopasowane do profilu działalności Klienta, dlatego wybieramy odpowiedni układ stron, który pozwoli nie tylko zatrzymać potencjalnych Klientów na witrynie dłużej, ale również zwiększamy szansę na ich pozyskanie. Wszystkie projekty wykonane przez naszych doświadczonych grafików zostają indywidualnie stworzone na potrzeby naszych Klientów oraz dopasowane do obecnie obowiązujących standardów.

Wszystkie nasze strony internetowe dodatkowo posiadają:

pełna optymalizacja pod pozycjonowanie SEO,
zintegrowana mapa Google Maps,
panel do zarządzania treścią na stronie Wordpress,
integracja strony internetowej z RODO,
podpięcie wszelkich kanałów Social Media,

Nasze strony internetowe posiadają bardzo intuicyjny panel zarządzania treścią WordPress z wbudowanym edytorem wizualnym, który pozwala naszym Klientom na samodzielną edycji wszystkie treści, zdjęć i zakładek zawartych w witrynie internetowej. Podczas realizacji projektu dbamy o wszystkie niezbędne detale strony internetowej oraz kompleksowo wgrywamy stronę na serwer naszych Klientów wraz z zgłoszeniem strony do Google Analitycs i Google Search Console, dzięki czemu strona znacznie szybciej jest widoczna w Google dla potencjalnych Klientów firmy.

Przykładowe realizacje .

Przedstawiamy wam przykładowe realizacje, które mieliśmy przyjemność wykonać dla naszych klientów.

Pozycjonowanie stron checkSEO

ZOBACZ PROJEKT

Nieruchomości IdealHome

ZOBACZ PROJEKT

Myjnia Samochodowa

ZOBACZ PROJEKT

Five Opinion

ZOBACZ PROJEKT

Clear finance

ZOBACZ PROJEKT

Restauracja American Dream

ZOBACZ PROJEKT

Przedszkole słoneczko

ZOBACZ PROJEKT

Simulteo

ZOBACZ PROJEKT

Cyfrowy Opelek

ZOBACZ PROJEKT

7

DOŚWIADCZENIA

200

STRON INTERNETOWYCH

92

STAŁYCH KLIENTÓW

100

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Skontaktuj się z nami .

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowe w celu uzyskania większej ilości informacji.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r